Zapraszamy do Krakowa
na V Zjazd Polskiego Towarzystwa Neuroendokrynologii

Kraków 21-22 września 2018

Miejsce obrad: Biblioteka Jagiellońska Al. Mickiewicza 22

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić na V Zjazd Polskiego Towarzystwa Neuroendokrynologii wszystkich, którym neuroendokrynologia i Kraków są bliskie.

Jest to szczególny rok ponieważ w październiku minie 18 lat od ukonstytuowania Polskiego Towarzystwa Neuroendokrynologii i jednocześnie wszyscy, których badania i praca dedykowane są neuroendokrynologii będą mogli po raz piąty na Zjeździe w Krakowie przedstawić wyniki badań i przedyskutować je z wybitnymi naukowcami i wykładowcami z ośrodków krajowych i zagranicznych-Wielkiej Brytanii, Włoch i Niemiec.

Tak dynamicznie rozwijająca się dyscyplina naukowa zasługuje na specjalne forum dyskusyjne podczas Zjazdu ze szczególnym uwzględnieniem postępów w leczeniu guzów przysadki, neuroendokrynologii eksperymentalnej, metabolizmu, wieku rozwojowego, rozrodu oraz immunoneuroendokrynologii.

Po wspaniale zorganizowanych Zjazdach w Łodzi i Warszawie przyszedł czas na spotkanie w Krakowie wszystkich, którym neuroendokrynologia stawia wyzwania i inspiruje do dalszych badań.

W imieniu Polskiego Towarzystwa Neuroendokrynologii z ogromną przyjemnością zapraszam do królewskiego miasta Krakowa aby w atmosferze naukowej uroczyście zakończyć okres przesilenia letniego i z optymizmem przygotować się do równonocy jesiennej.

Krystyna Pierzchała-Koziec
Prezes Polskiego Towarzystwa Neuroendokrynologii

Zdjęcie Kraków Nocą
Logo Infarma
Logo Miasto Kraków
Logo IPSEN
Logo Novartis
Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.  Akceptuje  Więcej informacji